Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Miejski w Karczewie
Menu góra
Strona startowa Rada Miejska w Karczewie Kontakt z Radnymi
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Kontakt z Radnymi, bieżące, menu 43 - BIP - Urząd Miejski w Karczewie”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Kontakt z Radnymi

Kontakt z Radnymi

 

Radni Rady Miejskiej
w Karczewie
  Miejsce dyżuru
Urząd Miejski w Karczewie
05-480  Karczew,
ul. Warszawska 28
sala konferencyjna nr 19  (I piętro)
tel. 22 780-65-16 wew. 111
e-mail: biurorady@karczew.pl
biurorady2@karczew.pl
Inny adres
KWIATKOWSKI Piotr
Przewodniczący Rady Miejskiej
w Karczewie
p.kwiatkowski@gminakarczew.pl
po telefonicznym uzgodnieniu poprzez Biuro Rady
- tel. 22 780 63 30 
 
Zakrzewska Karolina
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Karczewie
k.zakrzewska@gminakarczew.pl
- po telefonicznym uzgodnieniu poprzez Biuro Rady
- tel. 22 780 63 30
 
Rosłonek Tomasz
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
w Karczewie
t.roslonek@gminakarczew.pl

po wcześniejszej informacji telefonicznej
pod nr tel.: 604 581 580.

 
Bajorek Jakub
j.bajorek@gminakarczew.pl
- po telefonicznym uzgodnieniu poprzez Biuro Rady
- tel. 22 780 63 30
 
Lasecka Beata
b.lasecka@gminakarczew.pl
- po telefonicznym uzgodnieniu poprzez Biuro Rady
- tel. 22 780 63 30
 
Lemieszka Piotr
p.lemieszka@gminakarczew.pl
- po telefonicznym uzgodnieniu poprzez Biuro Rady
- tel. 22 780 63 30
 
Lewandowska Anna
a.lewandowska@gminakarczew.pl
- po telefonicznym uzgodnieniu poprzez Biuro Rady
- tel. 22 780 63 30
 
Marczenko Jacek
j.marczenko@gminakarczew.pl
- po telefonicznym uzgodnieniu poprzez Biuro Rady
- tel. 22 780 63 30
 
Michalski Piotr
p.michalski@gminakarczew.pl
- po telefonicznym uzgodnieniu poprzez Biuro Rady
- tel. 22 780 63 30
 
Piwowarczyk Janusz
j.piwowarczyk@gminakarczew.pl
- po telefonicznym uzgodnieniu poprzez Biuro Rady
- tel. 22 780 63 30
 
Ruszkiewicz Domink
d.ruszkiewicz@gminakarczew.pl
- po telefonicznym uzgodnieniu poprzez Biuro Rady
- tel. 22 780 63 30
 
STANASZEK Mateusz m.stanaszek@gminakarczew.plpo wcześniejszej informacji telefonicznej
pod nr tel.: 603 873 33
 
Tatarenko Aneta
a.tatarenko@gminakarczew.pl
- po telefonicznym uzgodnieniu poprzez Biuro Rady
- tel. 22 780 63 30
 
Wojciechowski Jarosław
j.wojciechowski@gminakarczew.pl
- po telefonicznym uzgodnieniu poprzez Biuro Rady
- tel. 22 780 63 30
 
Marta Ziobroń
m.ziobron@gminakarczew.pl
- po telefonicznym uzgodnieniu poprzez Biuro Rady
- tel. 22 780 63 30
 

 

SKARGI I WNIOSKI:

Skargi wnoszone są do Przewodniczącego.

Skargi mogą być wnoszone: w formie pisemnej, faksem (22 780 63 30), pocztą elektroniczną (biurorady@karczew.pl), ustnie do protokołu.

Skargi dotyczące działalności Rady Miejskiej w Karczewie rozpatruje Wojewoda Mazowiecki.

Regulacje prawne w zakresie trybu załatwiania skarg i wniosków określa Ustawa z dnia 14 czerwca 1960 roku Kodeks postepowania administracyjnego ( Dz. U. z 2021 r., poz. 735 z późn. zm.) oraz rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 8 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków (Dz. U. 2002 r. Nr 5, poz. 46).

 

Metryka

sporządzono
2015-04-24 przez Szczegielniak Krzysztof
udostępniono
2015-04-24 00:00 przez Pokrywczyński Wojciech
zmodyfikowano
2024-06-13 15:15 przez Pokrywczyński Wojciech
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
12493
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.